SlovenčinaNemčinaUnited KingdomHungary
Google+ Twitter Facebook
Úvod

Vitajte na stránke nášho rodinného penziónu

 

 

VILA PANORAMA !!!

 

 

 

 

 

     

 

      Naša Vila Panorama sa nachádza v lokalite Antošovský vrch, ktorý je súčasťou goralskej obce Ždiar. Je odtiaľ prekrásny výhľad na Belianske Tatry a ich dominanty Vidlu a Havran.

       Výstavba Vily Panorama bola inšpirovaná tradičnou architektúrou daného územia.

    Ubytovanie poskytujeme v dvojložkobých, trojlôžkových, štvorlôžkových izbách a apartmánoch, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi.

      Od hlavnej cesty vedie k vile asfaltová vedľajšia cesta cca 1 km. Parkovanie je zabezpečené priamo pred vilou.

    Pre klientov, ktrorí hľadajú samostatné ubytovanie, môžeme ponúknuť na prenájom našu chatu na Antošáku pre 6 osôb, ktorá sa nachádza v blízkosti vily cca 10m. Pre hostí je k dispozícii aj záhradný gril.

    Priamo od našej vily vedie turistický chodník, ktorým sa môžete dostať priamo ku Chodníku korunami stromov v Bachledovej doline, z penziónu to je len 2km pešou túrou.  Naskytne sa Vám jedinečný výhľad na Belianské Tatry, Pieniny a Zamagurie.

Pre našich klientov je v penzióne k dispozícii WIFI pripojenie na internet.

 

                                                                                                                                                                                  

 

     V letnom období je možnosť navštíviť rôzne vysokohorské chodníky ako napr. náučný chodník Monkova dolina-Kopské sedlo, Kežmarskú chatu z Tatranskej Kotliny.

     Priamo od našej vily vedie turistický chodník, ktorým sa môžete dostať priamo k Chodníku korunami stromov v Bachledovej doline. Pre ľudí, ktorí obľubujú jazdu na bicykloch sú pripravené rôzne cyklotrasy a ine atrakcie v stredisku Sun Bachledová.

   Celoročne je možné navštíviť aj termálne kúpaliská Aquacity Poprad cca 35km alebo termálne kúpalisko vo Vrbove cca 30km alebo rôzne zaujímavosti v blízkom okolí napr. Beliansku jaskyňu, kaštieľ Strážky v Spišskej Belej alebo Kežmarský hrad. 

 

V zimnon období je možnosť pre milovníkov zimných športov navštíviť viacero lyžiarskych stredísk, najbližšie k našej vile je stredisko Ski Bachledová cca 1,5 km, Ski Strachan cca 4 km, Ski Strednica cca 5 km.

 

Navštíviť nás môžete počas celého roka a veríme, že budete odchádzať s peknými spomienkami.

 

Doba nástupu na pobyt je od 14.00 hod.

Doba ukončenia pobytu je do 10.00 hod.

 

Kontakt:
Mobil: 0918646887
Tel. č.: 052/4498264
Email: info@vilapanorama.sk
Kontaktujte nás
© 2012 Created by NITEX s.r.o - All rights reserved